Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum Forum mieszkańców osiedla przy ul. Stryjeńskich 19 (Warszawa Ursynów) Strona Główna

Forum Forum mieszkańców osiedla przy ul. Stryjeńskich 19 (Warszawa Ursynów) Strona Główna » Forum ogólne » 5 cześć Walnego Z gromadzenie, została zerwana. Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Czw 10:35, 28 Cze 2012
Gość

 


Odpowiedz jest chyba wszystkim znana: to klika robiąca wszystko by otrzymać się przy bardzo dobrym interesie którego płatnikami są wszyscy mieszkańcy budynków będacych w zasobach SM PAX.
PostWysłany: Czw 10:52, 28 Cze 2012
gossc
Gość

 


To mediów TV, prasa to sie nadaje
PostWysłany: Czw 10:53, 28 Cze 2012
Gość

 


[quote="Anonymous"]Proszę Państwa,

Na walnym dochodzi do atakowania uczestników spotkania i mordobicia przez jednego z członków rady nadzorczej, a zarząd i pozostali członkowie rady uciekają z miejsca zdarzenia, to ja się pytam z kim my mamy do czynienia????!!!!

To było pytanie retoryczne.
PostWysłany: Czw 11:00, 28 Cze 2012
Gość

 


To nie pierwsze walne w tym kraju gdzie grupy trzymające władze doprowadzają do burd na walnym.
PostWysłany: Czw 11:35, 28 Cze 2012
jankazik

 
Dołączył: 21 Sty 2012
Posty: 185
Przeczytał: 0 tematówMoże wreszcie wszystkim stojącym na boku i niedowiarkom albo - jeżeli tacy jeszcze istnieją - zwolennikom tzw zarządu i tzw rady nadzorczej otworzą się oczy. Mam wrażenie, że ONI, przeczuwając nieodległe wydarzenia poszli na całkowitą i bezpardonową wojnę z nami.
Jeżeli takie numery robią już jawnie to co dzieje się w sprawach, o których zdecydowana większość członków spółdzielni nie ma żadnego pojęcia.


Ostatnio zmieniony przez jankazik dnia Czw 11:42, 28 Cze 2012, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
PostWysłany: Czw 12:07, 28 Cze 2012
Gość

 


Moze znizyc sie do ich metod i nagrywac od poczatku do konca caly ten cyrk. Bylby ciekawy material pogladowy dla mediów (Jaworowicz w TVP lub Uwaga w TVN). Mozna rozwazyc ukryta kamere itp.
PostWysłany: Czw 13:07, 28 Cze 2012
Gość

 


Anonymous napisał:
Moze znizyc sie do ich metod i nagrywac od poczatku do konca caly ten cyrk. Bylby ciekawy material pogladowy dla mediów (Jaworowicz w TVP lub Uwaga w TVN). Mozna rozwazyc ukryta kamere itp.


...chyba ktoś nagrał, to zajście w każdym razie.
PostWysłany: Czw 14:30, 28 Cze 2012
Gość

 


Tak GEBLER NAGRYWA WSZYSTKI
PostWysłany: Czw 16:18, 28 Cze 2012
Gość

 


Anonymous napisał:
Tak GEBLER NAGRYWA WSZYSTKI


Cała nadzieja że ciebie też nagrał
PostWysłany: Czw 17:41, 28 Cze 2012
Gość

 


Trzeba żądać nagrywania wszystkich zebrań.
Skoro zarząd i rada nadzorcza uważają, że działają i mówią rzeczy zgodne z prawem, to nie powinni się obawiać. Jeżeli się nie zgodzą, znaczy, że się czegoś boją, pewnie ujawnić swoich manipulacji.

Poza tym gdy dojdzie do kolejnego ewentualnego mordobicia, wtedy wszystko będzie jak na dłoni. Poza tym świadomość kamery może ostudzi emocje biorących się za boksowanie, chociaż kogoś niezrównoważonego, czy psychola po prostu - żadna kamera nie powstrzyma.
PostWysłany: Pon 6:52, 02 Lip 2012
Gość

 


Sprawozdanie z V części
Walnego Zgromadzenia SM PAX w dniu 26 czerwca 2012r., albo
jak Rada Nadzorcza z Zarządem Walne Zgromadzenie zepsuła.


Około 18:15 otworzył członek Rady Nadzorczej Jarosław Weroński. Wśród obecnych widać było pełną obecność osób za prezesem, rodzin i podległych pracowników , którzy stawili się w pełnym komplecie.
Zgłoszono dwie kandydatury na przewodniczącego: Joannę Lipińską i Artura Zielińskiego. Za liczenie głosów wzięli się pracownicy spółdzielni. Podali że na Panią Lipińską jest poniżej 30 głosów (chyba 2Cool, co wywołało szumek zdziwienia, po ponownym przeliczeniu przez pracownika wyszło mu 35 głosów za Panią Lipińską. Kontrkandydat według drugiego pracownika też dostał 35 głosów. Padło pytanie ile wydano mandatów, okazało się że 72. Odezwały się głosy z sali o rzetelne liczenie głosów. Pan Weroński proponował liczenie głosów przez członków RN i Zarządu, ale nie było na to zgody z uwagi na doświadczenie z przekrętami podczas liczenia głosów przez pracowników, członków RN i Zarządu w poprzednich latach.
Ostatecznie ustalono, że głosujący ustawią się w dwóch grupach, w celu rzetelnego policzenia głosów do wybrania przewodniczącego Walnego Zgromadzenia. Pan Weroński zarządził ustawianie się w grupach.
Stało się jasne, że zostanie wybrana na przewodniczącą zebrania Pani Joanna Lipińska, „ludzie prezesa” będą w mniejszości i głosowania Walnego Zgromadzenia będą niekorzystne dla RN i Zarządu. „Ludzi prezesa” nie będzie więcej, a przybywały jeszcze spóźnione osoby.

W tym momencie została sprowokowana awantura przez członka Rady Nadzorczej Artura Zielińskiego. Podczas ustawiania się grupy zwolenników Joanny Lipińskiej, kontrkandydat Artur Zieliński zaczął intensywnie fotografować osoby z tej grupy. Pomimo kilkukrotnego wezwania o zaprzestanie fotografowania robił swoje.
Komórka została mu więc grzecznie sprytnie wyjęta z ręki, wtedy zabrał się do rękoczynów. Rzucił się z pięściami do bicia, niestety bicie mu się udało. Zieliński wspierany był dzielnie przez Pana Ciacha, znanego z aktywności osiedlowej na rzecz prezesa.
Po akcji Artur Zieliński rzucił jeszcze na oślep kilkoma krzesłami i dalej zachowywał się awanturniczo. Wyszedł z awantury bez szwanku.
Zaskoczeni i oburzeni członkowie zebrania proponowali Panu Werońskiemu aby kontynuował Walne Zgromadzenie i wyprosił awanturników, szczególnie Artura Zielińskiego, ponieważ poza tymi dwoma osobnikami reszta uczestników zachowywała się spokojnie. Taka decyzja byłaby zgodna z Regulaminem Walnego Zgromadzenia. Niestety pozostał głuchy na prostą propozycję zaprowadzenia porządku i ogłosił, że zamyka Walne z powodu „niemożności liczenia” oddawanych głosów na przewodniczącego. Swojego ogólnikowego stwierdzenia nie potrafił uzasadnić. Nie potrafił wyartykułować co lub kto nie pozwala mu przeliczyć głosów. Prośby o podanie motywów zamknięcia Walnego Zgromadzenia, szczególnie podstawy prawnej, pozostały bez odpowiedzi.
Gdy kilkadziesiąt osób dalej upominało się o kontynuację Walnego cały Zarząd, obecni członkowie Rady Nadzorczej, prawnik, pracownicy spółdzielni i „ludzie prezesa” zaczęli opuszczać salę, aż zostało nas obecnych 37 członków z mandatami. Te 37 osób podpisało pisemny protest przeciwko tej ordynarnej manipulacji.

Komentarz:
1. Członek Rady Nadzorczej Jarosław Weroński z pomocą drugiego członka Rady Nadzorczej Artura Zielińskiego, zerwali V część Walnego Zgromadzenia. Jest to działanie karygodne tym bardziej, że obowiązkiem Rady Nadzorczej jest czuwanie nad dobrym przebiegiem Walnego Zgromadzenia, Pan Weroński popiera chuligańskie zachowanie!
2. W tym zebraniu uczestniczyli też inni członkowie Rady Nadzorczej w osobach: Baranowski Juliusz, Potera Czesław i Żylonis Piotr - pełniący obowiązki Przewodniczącego Rady Nadzorczej. Można powiedzieć, że nadzorowanie awantury i bałaganu dobrze im wychodzi. Pozostała działalność gorzej. Pozostaje pełna kompromitacja.
3. W tym zebraniu uczestniczył też Zarząd w pełnym składzie wraz z prawnikiem. Tak zawsze aktywni w zniewalaniu spółdzielców, w tym przypadku milcząco poparli awanturę i skwapliwie skorzystali z ogólnikowej opinii Werońskiego opuszczając salę i dając swoim zwolennikom sygnał do opuszczenia Walnego Zgromadzenia.
4. Powyższe wskazuje, że zerwanie Walnego Zgromadzenia było z wyrachowaniem zaplanowane w przypadku gdy zwolennicy obecnego bałaganu będą w mniejszości.
5. Czy ktoś jeszcze łudzi się że RN i Zarząd działa w dobrej sprawie?

Wnioski:
1. Trzeba chodzić na zebrania. Gdyby punktualnie przyszły 3 osoby mniej zalegalizowano by aktualną szkodliwą działalność Rady Nadzorczej i Zarządu. Zostałyby uchwalone niekorzystne dla spółdzielców SM PAX uchwały.
2. Gdyby było nas więcej, być może nie ośmielono by się zerwać V części Walnego Zgromadzenia.
3. Co dalej?

Antoni Konopka
5 cześć Walnego Z gromadzenie, została zerwana.
  Forum Forum mieszkańców osiedla przy ul. Stryjeńskich 19 (Warszawa Ursynów) Strona Główna » Forum ogólne
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 3 z 3  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin