Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum Forum mieszkańców osiedla przy ul. Stryjeńskich 19 (Warszawa Ursynów) Strona Główna

Forum Forum mieszkańców osiedla przy ul. Stryjeńskich 19 (Warszawa Ursynów) Strona Główna » Forum ogólne » ogłoszenie w gazecie RZECZPOSPOLITEJ dotyczące SM PAX
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
ogłoszenie w gazecie RZECZPOSPOLITEJ dotyczące SM PAX
PostWysłany: Czw 9:32, 12 Mar 2015
SmPAX Fan
Gość

 


Witam Państwa,

o to treść ogłoszenia zamieszczona 30.01.2015 r. w gazecie ogólnopolskiej Rzeczpospolitej:

Sąd Okręgowy w W-wie XVIII Wydział Karny powiadamia wszystkich pokrzywdzonych w sprawie XVIII K 215/14,skierowanej aktem oskarżenia przez Prokuraturę Okręgową w W-wie syg.akt V Ds. 184/03, przeciwko: Januszowi Sikorskiemu oskarżonemu o czyny z art.296 par.1 par.3 k.k., Sławomirowi Kwiatkowskiemu oskarżonemu o czyny z art.296 par.1 i par.3 k.k., Mariannie Jakołcewicz oskarżonej o czyn z art.296 par.1 i par 3 k.k., Stanisławie Marceli Łukaszewskiej i Jerzemu Janowi Łukaszewskiemu, oskarżonym o czyn z art.18 par 3k.k. w zw. z art.296 par1 i par 3 k.k., że termin pierwszej rozprawy został wyznaczony na dzień 19 marca 2015r.
Rozprawa rozpocznie się o godz.9.30 w budynku Sądu Okręgowego w W-wie przy al.Solidarności 127,sala 356
Stawiennictwo pokrzywdzonych na wyżej wskazanym terminie rozprawy nie jest obowiązkowe.
Sąd informuje ponadto,że zgodnie z art.387 par.1 kpk, do chwili zakończenia pierwszego przesłuchania oskarżonych na rozprawie głównej, oskarżeni, z uwagi na zarzucenie im popełnienia występków,mogą złożyć wniosek o wydanie wyroku skazującego i wymierzenie określonej kary lub środka karnego bez przeprowadzenia postępowania dowodowego.
Sąd może taki wniosek uwzględnić, zgodnie z art.387 par 2 kpk, jeżeli nie sprzeciwiają się temu prokurator, a także pokrzywdzeni, należycie powiadomieni o terminie rozprawy oraz pouczeni o możliwości zgłoszenia takiego wniosku przez oskarżonego.


Zmobilizujmy się aby osoby odpowiedzialne za dług SM PAX, który do tej pory spłacamy (w sposób ukryty w opłatach eksploatacyjnych i dziwnych rozliczeniach wkładów budowlanych), a który widnieje na naszych hipotekach został sprawiedliwie osądzony i surowo ukarany. Aby wyrok w tej sprawie dał do myślenia naszym mistrzom gospodarowania w SM PAX czyli filarowi spółdzielczości w 2013r. oraz nominowanym do tej nagrody w 2015r. - Zarządowi SM PAX.
ogłoszenie w gazecie RZECZPOSPOLITEJ dotyczące SM PAX
  Forum Forum mieszkańców osiedla przy ul. Stryjeńskich 19 (Warszawa Ursynów) Strona Główna » Forum ogólne
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin